vullkanizer te fuli talinivc i muhagjerve fuli

Shitet nga: naim 10 Nën 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
vullkanizer te fuli talinivc i muhagjerve ferizaj
krym keto pun

montimin e gomav te automjetev me qmim te volitshem 1.50 per cop qmontimi i gomes 0.50 cent

ballwncimi i gamave me fellne te hekurit qmimi 1.50 kurse fellne te alominit 2 euro per cop

lamje te automjrteve vetura limizin mren dhe jasht 2.50 vetem jasht 1.50

lamje te kamijonetave mren jasht 3.50 vetem jasht 2 euro

lamje te kamijinve mren dhe jasht 10 euro vetem jasht 8 euro. per shlyper qmimi 15 euro

lamje te traktotve me rimirkjo 8 euri vetem kryt 5 euro oa kemikale me kemikale 8 euroi
ju miroresim me urar te punes 8 mengjes deri ne ora 17 vedoarkim te mjaftushem.

kemi loje te gimave te ardhura nga zvicrra jo te reja numra te ndryshem.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim