vullkanizer fuli goma tesapoardhura nga zvicrra

Shitet nga: naim 18 Tet 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma fellne tesapo ardhura nga zvicrra sidhe bejm montimin dhe ballansimin e tyre . qmime te arsyshme ju miroresim ne numer per kontakt044690507 ,punojm dhe te djelavee
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim