xxxx

Shitet nga: he 25 Nën 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma 225/55/R16 te perdorura jane 4 copa jane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim