Boks per zerim

Shitet nga: arsim 04 Shk 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Boks per bas muzik te veturave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim