Boox

Shitet nga: Box 06 Jan 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes dy boxa per kerr jon shum te mir dyt i kan ka 1000wat ta dridhin kerrin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim