Bufer bass

Shitet nga: ekrem 15 Sht 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes bufer ose zvoshnik per automjet esht ne gjendje te rregullt per ma shum info numri i telit: 044/127-702
po ashtu edhe ni viber: +37744127702
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim