DVD Player me GPS

Shitet nga: Fidan 05 Pri 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
DVD Player per BMW 5, Android me GPS the kamer per vozitje prapa. E sapoardhur nga jashte. Nuk eshte e perdorur.

http://www.aliexpress.com/item/Capacitive-Pixels-800-480-DualCore-A9-1-6GHz-7-Android-4-4-Car-DVD-Player-GPS/32267026094.html?spm=2114.30010308.3.353.LHeUMM&ws_ab_test=searchweb201556_2,searchweb201602_2_301_10034_507_10032_10020_9910_10017_10005_10006_10021_10022_401_10018_10019,searchweb201603_9&btsid=f07c20db-4608-4ce4-8921-5001c816018a
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim