Kamer Per Vetura Gembird DashCam DCAM-005

Shitet nga: Edon 12 Mar 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
-Deshmitari me i sigurt ne udhtimin tuaj.
-Kompakte per Auto vetura dhe Autobusa.
-Mikrofon t'mbrenshem dhe night vision,
-Rezolucion Real 720p pa interpolation, 1080p interpoluar rezolucion HD.
-140 gradë ultra lente me kënd të gjerë me 4x digital zoom,
-Automatikisht fillon inqizimi kur vetura ndizet,
-Inqizon pa nderprerje ne Micro SD card - max 32 GB.
-G-sensor - automatikisht ruan dhe bllokon videot në rast të aksidenteve,
-Rregulliimin e ores dhe dates,
-USB 2.0 dhe HDMI-out
-Image sensor: color 5 MP HD Sensor,
-Video Resolution: max. 1920 x 1080 pixels (30 fps),
-Video file format: AVI.
-Video file size: 2.5 MB/s (1920 x 1080)
-Memory: Supports TF/Micro SD Cards (Speed class 10, max. 32 GB)
-Power input: 5 V DC / 800 mA
-Car charger: 12/24 V input, 5V output.
-E pa perdorur. E ardhur nga gjermania..
-Per me shum INFO: http://www.gembird.nl/item.aspx?id=7431
BOJ NDRRIM DreamBox IPTV, Amiko Spiel, Mag245, MAG 250.

Kontakti- Viber=Whatsapp +37744814521
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim