Kasetofona -92

Shitet nga: visar 02 Pri 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kasetofona ,
ju mirpres me qmim te arsyshem
Jan te ardhur nga Zvicrra
Qmimet dallojn nvaret cilin e merr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim