Kasetofona per vetura

Shitet nga: Visar 11 Maj 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes
Kasetofonat
Nga zzwicrra
Qmim I aarsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim