Kompjutera

Shitet nga: bardhyl 20 Nën 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes 10 kompjutera te kompletuar me gjitha paisjet shtepizat 4 monitor Samsung 19 tipit tri dhe jan ne funksion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim