Mp3 radio per golf 5.6.tauran pasat etj.

Shitet nga: Hakif 08 Pri 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes mp3 radio per golf 5.6 pasat tauran etj. Ne gjendje shum tmir as edhe ni grith i ardht prej gjermanis
Lidhet edhe me pulla nvollan i hjekun prej tauran pres bleres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim