Muzik per kerr boj edhe ndrrim

Shitet nga: avdia 24 Jan 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes muzik per kerr komplet ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim