Radio

Shitet nga: IrfAn 25 Dhj 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radion e ardhur nga gjermania e perdorur pak asht me taq dvd cd mp3 etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim