Radio JVC

Shitet nga: arben 20 Nën 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio krejtsisht ne gjendje te rregullt ka fuqin 45x4 lexon mp3.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim