Radio Pioner

Shitet nga: Bujar 27 Shk 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio pioner me magazin me 6 cd dhe pajaqalla me gjith zvoshnika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim