Radio cd 40Wx4 JVC

Shitet nga: Behar 15 Pri 02:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio JVC ne rregull 40Wx4
Viber+37744663333
Qmimi 35€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim