Radio cd player usb

Shitet nga: Bp 18 Shk 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   59 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
radio cd player usb ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim