Radio me cd mp3

Shitet nga: Avdi 28 Mar 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Ses radi me cd mp 3 ne gjendje te mir osht gjivisi 4*50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim