Radio me cd per kerr

Shitet nga: alia 01 Shk 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes radion cd per kerr eshte ne gjendje te rregullt qmimi eshte fix 30 euro nr tel edhe viber +37745224416
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim