Radio per kerr

Shitet nga: xxx 21 Pri 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes radijen me cedeja dhe ep3 ne gjendje te rregoll me qmim te volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim