Radio per vetur me dy qipa e re 35 euro

Shitet nga: toti 06 Qer 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes radi per vetur e re pa perdor model i ri me fm edhe me 2 qipa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim