Radio per vetur me qip e re pa perdor 39 euro ur..

Shitet nga: toni 06 Qer 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes radi e re pa perdor fm stereo edhe me 2 qipa mp3 mp4 asht per qip telefonit edhe qipa nermal 4 x 50 vat shum e mir siq shifet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim