Radio per vetur

Shitet nga: Beni 07 Pri 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet radio
Mp3
Mp4
Dvd
Camerë
6 cd
Me qip
Etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim