Radio ww

Shitet nga: Nazmi 06 Nën 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radia osht ne gjendje te mir e ardhur nga Finlanda
CD dekodum . gjithqka nrregull Radia gjindet ne Ferizaj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim