Shes Radi per x5

Shitet nga: Radi 27 Shk 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radi navigacion per x5 ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim