Shitet

Shitet nga: Izi 24 Nën 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kasetofonin per. Shum lloje veturash i ban esht e Te Pa perdor. Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim