Usb

Shitet nga: Flamur 16 Tet 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes usb radio rns 510
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim