Zmallues(bufer)

Shitet nga: Albani 18 Nën 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes zmalluesin ne gjendje shume te mire,ai qe eshte i interesum mundet me provu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim