Zvushnik-Pioneri

Shitet nga: Arbeni 18 Dhj 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Dy zvushnik ne gjendje te rregullt (160 wat nja)
Firma pioneri .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim