baser dhe paoqall

Shitet nga: .... 20 Tet 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shitet baseri komlet me paoqall ngjendje te rregullt vetem me montu nkerr osht nga zvicrra shum e mir boj edhe ndrrim me diqka qe mkonvenon pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim