bassi

Shitet nga: basi 25 Gsh 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
bassi me pajaqall tveten ne gjendje shum tmir shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim