qip

Shitet nga: valon 25 Jan 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Qip funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim