radio per kerr lloje t ndryshme

Shitet nga: lindi 19 Jan 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
jan t ardhura nga gjermonia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim