shes radio panasonic

Shitet nga: Qendrim Krasniqi 17 Nën 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio osht me cd lexon mp3 osht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim