vw golf 5 touran etj Yatour(usb muzik)

Shitet nga: as 20 Gsh 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
yatour sherben per me ngu muzikt ne kerr me qip usb ne radio origjinal me kulaitet si te cd jo fm transmitor me val e sene tjera bon per golf 5 touran tiguan 2003-2008
linku youtube me pa si funksionon
https://www.youtube.com/watch?v=Tgmmy_u7ceA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim