AMURTIZERA GOF 4 TE PAR DHE TE MRAM

Shitet nga: BLERIM 13 Shk 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
SHITEN AMURTIZERAT E PAR DHE TE MRAM PER GOLF 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim