Amortizer

Shitet nga: leli 17 Shk 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
shiten per gplf 2 dhe 3 tmramt jan bahen sport edhe normal jan me siguresa qe qohen edhe lshohen . baj ndrim me amortizera per fiat punto me nevoiten me pare 25 euro dyt , nuk jan vnu ne kosov as ni her prej gjermanis mkan ardh ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim