Auspuh (Jokra)

Shitet nga: Burhan 20 Sht 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet auspuh I ri i pa perdorur.
Auspuhi asht prodhim Slloven (Jokra) dhe ka ushtimen e veqant dhe mund te perdoret gati per gjitha veturat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim