Autopjes $ servis iveco HYSI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Iveco 14 Mar 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shesim pjes per kamioneta iveko deri 3.5 ton te rea dhe te perdorura
Bejm servisimin e kamionetave dhe kombi
+377 44 201 944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim