DIZALIC PER MERCEDES 190 250 JA7N 2

Shitet nga: GAZMEND 19 Jan 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten 2 Dizalica per mercedes 5€ copa +3tjera jan për gollf dhe audi vajbr +37744166290
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim