Drita per opel astra vit 2008

Shitet nga: izeti 13 Shk 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
shes driten epar dhe mrapa plus te mjeglles dhe dhe pasqyren
qmimi tota 160 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim