Ford mondeo branik

Shitet nga: braniki 13 Shk 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
shes branikun dhe masken e ford mondeo te vitit 2004 shiko fotot dyat komplet jan ne qet qmim 80 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim