Golf 5

Shitet nga: Golf 12 Pri 07:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet pjesa e poshtme e branikut te mram te golf 5 origjinale qmimi 40euro shiten edhe kto pjest komanda e dritave e pasqyreve dhe te gjamave I kam komplet Jan origjinale qmimi per komanda komplet osht 35 euro nr 044678332 viber +37745618459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim