Kabllar me kuti dhe ftosfin per fiat punto

Shitet nga: Xxx 03 Dhj 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes flladitsi per dhadnjak kabllat e shfejcicave bashk me razentk kuri + Altenatorin motorrin e brisaqve ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim