Karrika & Tapacira nga likura per Audi A6

Shitet nga: Audi A6 22 Pri 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten komplet karrikat dhe tapacirat per Audi A6 jane nga likura ngjyr krem siq shifen edhe ne foto jane te rujtne vetem karrika shoferit eshte pak me e demtuar

Per kontakt
+38649100008 edhe ne viber eshte ky numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim