Lifta apo dizhalica te dores me ajr dhe hidraulik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fortuna-f 15 Tet 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Lifta dore me hidraulik 3.5 Ton = 120 Euro
si dhe
Lifta dore me Ajer 2.0 Ton= 250 Euro

Mallrat te tjera :
Goma te reja, Fellne te reje,si dhe gjitha accesoriet per vulkanizer me shumic.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim