Motor 1.9Diesel per VW golf 2 golf 3 cady t2 t4

Shitet nga: Dani 25 Gsh 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
shes motorin ne gjendje te mir me qmim te volitshem 1.9 diesel pa menjaq vetem motori esht i ardhur nga jasht, vajin dhe filterin eka te nderruar
Pres bleres serioz
Viber +37745366430
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim