Motorr per Audi VW

Shitet nga: Auto Servis NIKI 31 Krr 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
matorr: shes pjes per audi dhe vw 2.0 i kam te gjitha pjeset e matorrit
044-450-609
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim