Omega

Shitet nga: Muhamet 13 Pri 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
kemi 3 omega per pjes dizel mee martorr tee bmw dhe benzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim